Jūs esate

Aukštojo mokslo įstatymo (eilinis) pakeitimas

Turbūt visi studijuojantys žino naujausią Aukštojo mokslo produktą: naujas įstatymas, pagal kurį visiems studijuojantiems, kurie neturi vidurkio 8-i (ir be akademinių skolų), turės mokėti už mokslą. Žodžiu, žavu. Švietimo ir mokslo ministerijos tinklalapyje  parašyta, jog švietimo ir mokslo ministras užregistravo Aukštojo mokslo (eilinę) įstatymo pataisą, pagal kurią "gerai" (būtent apie tai, kas yra "gerai" besimokantis studentas ir eina kalba) besimokantis studentas būtų tas, kuris neturi akademinių skolų. Sveikintina. Tikėsimės,  šį daiktą patvirtins. Tiesa, mano galva yra vienas minusas: jei "gerai" besimokantis yra tas, kuris neturi akademinių skolų, tai, kitaip tariant, susitvarkyk viską ant 5-akų ir nemokėsi už mokslą. Tiesa? P.S. Ministerijos žinutė: http://www.smm.lt/naujienos/pranesimai.htm?id=2010

Komentarai

na matai ne visi sugeba ant tu 5 sudaryt, ir siaip kodel netiko sita tavrka moka puse studentu?

@pauliux Tiesiog būdavo taip, jog vienas žmogus su tokiu pačiu vidurkiu gaudavo stipendiją, o kitas jau mokėdavo už mokslą. Kodėl? Abu buvo ant ribos, tik vieno pavardė buvo iš J raidės, kito iš Ž.

Tvarką kaip girdėjau pakeitė nes ji prieštaravo konstitucijai ar tai žmogaus teisėms. Nes galima sakyti sena tvarka viskas priklausė nuo kitų mokinių, o ne nuo tavęs. Galėjau viską 10 pavaryti, bet jei kiti bus 10+ABC+geresnius egzaminus buvo pasirinke 12kl.ir niekaip negausi stipendijos.

Argi tas GERAI BESIMOKANTIS nereiskia, kad turi tureti vidurki, aukstesni, nei 8..?Jeigu taip, tuomet akivaizdu, kad nepakanka visu egzaminu islaikyti vien 5 tais.

Mano požiūriu būtina tą gerumo kartelę dar rūšiuoti pagal dalykus, nes visi žino, kad "Vadyba tai tau ne statyba"

Monika, pagal dabartinį įstatymą - taip. Tačiau iš pateikto įstatymo projekto galima susidaryti tokį įspūdį, kad 5-etais praėjęs jau nemoka ;)

Komentuoti