Jūs esate

2009 m. 43-os savaitės juokingiausia arba įdomiausia citata

"Iš esmės sėkminga reforma" (Gintaras Steponavičius). Aukštojo mokslo reformos  apibūdinimas svarstant interpeliaciją Ministrui. http://www.delfi.lt/news/daily/education/gsteponavicius-aukstojo-mokslo-reformos-rezultatai-bus-matyti-2015-m.d?id=24853509 http://www.bernardinai.lt/index.php?url=articles%2F101368 http://www.delfi.lt/news/daily/education/g-steponaviciui-pavyko-issaugoti-ministro-portfeli.d?id=24894793
Prispažinsiu: šią frazę man seniai knietėjo paskelbti, bet vis neprisiruošdavau (dar prieš interpeliaciją ją kažkur skaičiau). Na, (tradiciškai) mano komentarai:
  1. Hm... Matyt, tas "sėkmingumas" nesusijęs su finansinėmis paskolų studentams sąlygomis. Mano kliedesiai apie paskolų studentams sąlygas: http://www.ernestas.info/2009/10/06/paskolu-studentams-salygos/
  2. Kadangi tos "iš esmės sėkmingos reformos" rezultatai bus matyti 2015 m. ... Klausimas: o ką daryti, jeigu aš studijuoju dabar?
  3. Kokie ten nesklandumai buvo su stojimais į meno specialybes? Ar tik mokiniams pasirinkus egzaminus, buvo "iš esmės sėkmingai" pakeisti reikalaujami egzaminai?
  4. Kodėl įstojus į universitetą ir gavus studento krepšelį gali tekti "sėkmingai" padengti jį, jeigu nusprendei išeiti iš universiteto?

Komentarai

Dėl 4 tavo paminėto punkto tai manau, kad jei jau nusprendei išeiti nebaigęs, tai ir turi sumokėti. Atkris tie kurie nežino ką veikti, tai stoja į universitetą laiko prastumti. Tad jei taip žaidi tai ir susimokėk arba gauk diplomą. :)
O dėl antro tai manau mum tik geriau, nes dabar po mažiau sustoja tai mum baigusiem darbo bus tikrai daugiau :D

Na, aš samprotauju, kad čia mano asmeninis reikalas - kaip noriu, taip ir darau :)

@Ernestas Kardzys
Bet kodėl valstybė kiekvieno nežiniuko mokslus turi financuoti, gal į tą nemokamą būtų įstojąs ir mažesnį stojamąjį balą turėjęs žmogus ir būtų sėkmingai studijavęs. O paskui per nežinančius ką nori veikti neįstoja norintys studijuoti.

Bet išeina ne tik nežinantys ko nori, bet ir nusivylę studijomis arba dėl rimtos priežasties (ligos, vaikai, kitokie dalykai). Tai jei jau prispiria bėda, tai lai ir antra prispaudžia. :)

Absurdas. Dėstytojai "nemotyvuotais" pradeda vadinti studentus, kurie įstoję tikėjosi tikrai kokybiškų studijų, bet nusivilia ir pradeda visiškai nebedirbti. Kankinimasis, galiu teigti. Pats įstojau į KU dailę, tikėdamasis, kad sulauksiu paramos iš dėstytojų pusės, įdomių ir vertingų paskaitų, normalių sąlygų darbui, meniškos atmosferos. O ką gavo kai kurie mūsų kurso studentai? Sausą špygą. Dėstytojams, liaudiškai tariant, visiškai nusipjauti ant tavęs, svarbiausia, kad tau tik pasako ką reikia daryti. Štai, pavyzdžiui meno istorijos dėstytoja dėsto mums remdamasi wikipedijos tekstais, teigdama, jog neva "daugiau niekur informacijos neįmanoma rasti". O žiauriausia, kai kitas dėstytojas (mūsų katedros vedėjas) skambina sakydamas, jog "serga" (girtas) arba "ar jūs būsit auditorijose po trijų valandų? Aš po trijų valandų atvažiuosiu."

Hm... Žiauru...
Užuojauta ;/

Komentuoti