Jūs esate

Pastebėjimas apie Lietuvos krepšinio rinktinę

Šįkart įrašas apie krepšinį. Keista, nes aš jo nežiūriu ir jis man neįdomus (šį teiginį paneigia faktas, jog turiu bilietus rugpjūčio 18-ą dieną į Lietuva - Ispanija ir "Žalgirio" abonenementą visam sezonui, bet čia sutapimas). Ir šįkart įrašas ne apie tai, kaip Lietuvos sporto sirgaliai komentuoja rungtynes "kaip reikėjo žaisti" (visi gudrūs patarti po laiko ką daryti). Bet įrašas apie savigarbą.

Žiūrėjau šiandien du kėlinius rungtynių Lietuva - Rusija. Mane labai nustebino lietuvių krepšininkų apranga. Jinai yra tiesiog apklijuota visokiais rėmėjų prekės ženklais (na, būkim atviri - krepšinio rinktinė yra tikrai geras ir matomas reklaminis stendas), logotipais ir pan. Tų reklamų tiek daug, kad nelieka vietos net krepšininko pavardei :) Tai jau net graudu. Krepšininkas kas - vaikščiojanti reklama?

Negi visiškai nėra savigarbos ir (vėlgi būkim atviri) rėmimo pinigų, kad ant krepšininko uniformos atsirastų vietos ir krepšininko pavardei? Keista: ant Rusijos rinktinės uniformų buvo vietos ir krepšininkų pavardėms...

Komentarai

heh per pasirengimo ciklą taip atiduodama duoklė rėmėjams :) Gali nesijaudinti ir per čempionatą reklamų sumažės (tik fiba atrinkti remėjai galės reklamuotis (lygtais)) ir bus pavardės ;) Juk reikia iš kažko gyventi vykti į stovyklas, draugiškus turnyrus. Jei valstybė pakankamai neduoda, yra kas duos. Krepšininkas kas - vaikščiojanti reklama? Rungtynių metu, taip!

A... Na, tada logiška :) Palauksiu čempionato ;)

Pezalų pezalai... Ei, atčkarike, ar matei kiek reklamų yra ant pasaulio, europos čiampionų aprangos? Beje, kiek pastebėjau vietos pavardėms tikrai yra ir tikrai jų nespausdina ne todėl, kad vietos nėra. Tikriausiai todėl, kad tokie pazėtojai kaip tu galėtų papezėti. Prieš rašydamas pezalus ar pakruntinai smegenus kodėl taip yra? Kodėl Rusijos rinktinė gali sau leisti nieko nereklamuoti, prisipirkti negrų, trenerių užsieniečių, už dyką žiūrovus leisti į draugiškas rungtynes...
Žodž... esi pezalų pezalas, bobų boba... Tik, kad parašyti kokį pezala... Mulkis...

Komentuoti