Jūs esate

Pastebėjimai apie buto pirkimą 2: Visi butų skelbimai yra vienodi

Laikas ir antram įrašui apie buto pirkimą. Šįkart - pastebėjimai, susiję su butų skelbimais.

Kiek pastebėjau, nekilnojamojo turto skelbimai pasižymi tokiomis sąvybėmis:

  • Pavyzdžiui, skelbimas: "Parduodamas butas Baltijos g., Kaune" (antraštė iš skelbimo). Hm... Man automatiškai kyla klausimas: kokiame name yra butas (kitaip tariant: koks namo numeris)? Gal ši informacija yra skelbime? Ne... Paaiškėja, kad norint sužinoti namo numerį reikia paskambinti pardavėjui (skaityti: NT agentui) ir paklausti.
  • Skelbimuose net ir neigiami dalykai gali būti pateikiami kaip visai teigiami. Pavyzdžiui (cituoju iš atminties, tai gal žodžiai skiriasi, bet mintis tokia): "Butas nesuremtuotas, tad jį galėsite įsirengti pagal savo norus". Arba: "Tapetai lengvai lupasi nuo sienų, tad bus paprasta juos pakeisti" (suprask: tapetai nusilupę, juos visus reikia keisti).
  • "Prie namų yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, tad joje visada bus vietos Jūsų automobiliui". Topinė frazė. Visur taip rašo, visuose skelbimuose. Tik problema: nėra tos didelės aikštelės, nėra ir tos vietos automobiliui. Čia jau kaip pasiseks priparkuoti automobilį. TSRS laikais, matyt, negalvojo, kad žmonės turės po 2 ar 3 automobilius...
  • Skelbimai įvairiuose NT portaluose yra vienodi. Tas pats skelbimas įdėtas ko ne visuose pagrindiniuose. Tad greitai jau įsimeni skelbimą ir butą vien pažvelgęs į pirmą nuotrauką (dar iki šiol atsimenu butą su tokiu "liūdnu" tualetu. :)
  • Geri butai, deja, greitai nuperkami. Čia jau nieko nepadarysi :)

Komentarai

"Tapetai lengvai lupasi nuo sienų, tad bus paprasta juos pakeisti" Va čia tai topinis argumentas :D

Labai geri pastebėjimai! :)

Komentuoti