Jūs esate

Nesteoil įveda eurą

Šią savaitę parašiau straipsniuką apie Nesteoil ir paprašiau jų komentaro. Vakar gavau atsakymą:

Gerb Ernestai,

Dėkojame, kad esate mūsų Klientas!

Susipažinome su straipsniu. Pasitikrinome, kokie pasirinkimai pateikti autorizuojant banko kortelę. Rezervacija galioja su kitomis, ne Swedbank kortelėmis. Pateikiame ekrano vaizdus (Kuršių g.degalinėje yra du terminalai), kurie matomi, norint pasirinkti autorizuojamą sumą. Mininali suma, kurią galima pasirinkti , paspaudus ”KITA SUMA” yra 5 Eurai. Taip pat susisiekėme su serviso įmone, kuri atsakinga už kasos aparatų programinę įrangą ir buvome patikinti, kad programinės įrangos nustatymai nebuvo keisti po Euro įvedimo, t;y. po 2015.01.01d. Jei, atsiskaitant Jums išduota banko kortele ekrane pasirodytų kitoks, negu nuotraukose pateiktas vaizdas, labai paprašytume apie tai mums pranešti (labai padėtų nuotrauka). Taip pat patikslinu, kad iki Euro įvedimo buvo 50, 100, 175, 250, 400, 500 Lt rezervavimo sumos.

Norime pastebėti, kad taupant laiką (o iš laiško matosi, kad laikas Jums labai svarbus) siūlytume rezervuoti didesnę sumą, negu ta, už kurią planuojate įsipilti.  Pilant už rezervuotą sumą, likus nesupiltiems vienam – dviem litrams įsijungia automatinis stabdymas -  degalų pylimo srovė susilpnėja, kolonėlė pila lėtai, tam kad tiksliai įpiltų už pasirinktą sumą . Jei pilatės mažiau negu rezervuota suma, degalai pilami į baką maksimaliu greičiu ir patys sustabdote atleisdami pistoleto rankenėlę  , arba, kai degalų bakas prisipildo ir pistoletas pats ”atšoka”. Nepanaudotų  pinigų likutis iškart gražinamas į Jūsų banko sąskaitą.

Pagarbiai
Audrius Miežys


P.S. Istorijos pabaiga: vakar vakare nuvažiavau (~21:15) į tą pačią degalinę. Įdėjau tą pačią SEB banko kortelę - jau siūlomos sumos buvo pakeistos (15, 30 ir t.t. eurų). Tad, istorijos pabaiga gera.
P.P.S. Bet gavau gerą patarimą: galima tiesiog paspausti ant siūlomos rezervuoti didesnės sumos, bet įsipilti už mažesnę (pvz. paspaudi, kad rezervuotų tuos pačius 30 eurų, o užsipili už 1 eurą) :) Šito nežinojau :)
P.P.P.S. Smagu, kad Nesteoil kreipia dėmesį į klientus ir greitai bei mandagiai atsakinėja į laiškus. Tad, mano Mazdukė ir toliau važinės su jų kuru :)

Komentuoti