Jūs esate

Nemokam parkuotis, oi nemokam...

Nežinau, ar čia tik man susidarė toks įspūdis, bet lietuviai nenori/nemoka tvarkingai parkuoti savo automobilių aikštelėse. Arba tiesiog negerbia kitų. Pasistato automobilį taip, kad dvi vietas užima. Arba sugeba pastatyti automobilius taip, kad kur yra vietos 4-iems, telpa tik 2. Absurdas. Girdėjau, kad Vokietijoje už blogai pastatytą automobilį baudas renka. O Lietuvoj? Yra kas nors tokio? Nepagarba kitiems. Skelbiam akciją - PARKUOK AUTOMOBILĮ TEISINGAI! Kaip idėja?

Komentarai

Ideja gera :D tik vargsai studentai isvis liks be pinigu :D
bet siaip pritariu :) nes kaip matem prue KTU'no tai labai ziaurus vazdelis.
Atvaziuoji su buldozeriu pastumdai tada savo masina ikisi :D

Žiauriai tu čia su tais buldozeriais. :D
Tikra tiesa, prie Elektronikos rūmų tikrai neįmanoma... :( Tvarkos jokios...

Na jau... Kur aplink KTU matėt subražytas linijas? :) Aš kažkaip nepastebėjau...
Visos šios problemos aplink KTU išsispręstu, jei kažkiek žalio ploto ir daug pinigų būtų paaukota stovėjimui...

Tai kad ne visad tų linijų reikia. Kartais užtenka ir elementaraus supratimo, kad mašiną reikia tiesiai pastatyti, o ne bet kaip.

Kai priims įstaymą, kad už pažeidimus atsakys automobilio vairuotojas (kitaip tariant - pagal nuotrauką), pareigūnai galės fotografuoti netvarkingai pastatytus automobilius ir per valandą surinkti baudų už pusė milijono. :) Spėkit, kiek kainuoja aikštelėje priminta vienu ratu linija? Tiek pat, kiek ištisinė kelyje :)

Prie ktu nėra jau taip blogai, prasčiau prie maximų visokių, įpač per šventes, kai vietos mažiau, kartais nutinka taip, kad sustoja vidury pravažiavimo. Pačiam (ir dar kokiai 20 mašinų) teko laukti, kol toks debilas (atsiprašant), išsiims pinigus iš bankomato. Tada atėjo ir patraukė mašiną. O smagiausia šioje istorijoje yra tai, kad jis su viena mašina sugebėjo aklinai užtverti pravažiavimą, kuriame laisvai prasilenkia 2 lengvosios mašinos.

Jei kada baisiai užknis prie ktu lėvai sustatytos mašinos, mielai prisidėsiu prie kokios nors studentiškos akcijos, tarkim, aplijuojam mašiną lapais su užrašu: "mašina pastatyta debiliškai", ar panašiai. Vairuotojas turėtų susigėsti.

scania, negi rimtai?.. Negali būti... Kirsti ištisinę liniją - rimtas nusižengimas...
Pauliau, suprantu. Nėra pagarbos, tikrai nėra. Absurdas...

Komentuoti