Jūs esate

Kur dingo autobuso stotelių būdelės?

Remiantis Einšteino reliatyvumo teorija, galima įrodyti, kad juoda yra balta, balta yra juoda ir t.t. ir pan. Taip yra todėl, kad yra begalinis skaičius visatų, o kurioje nors iš šių visatų - taip ir yra, kaip Jūs sakote. Tik bėda ta, kad mes gyvename šioje visatoje, ir juoda yra juoda :] Na, bet apie ką čia aš?.. A, taip... Apie autobuso stotelių būdeles. Vakar ėjau su kursioke iki autobuso stotelės ir ji man parodė, kad Vydūno alėjoje DINGO visos buvusios autobusų stotelės būdelės (tokios mėlynos). Bet rimtai. Neliko nei vienos. Kur jos prapuolė? Mieli valdininkai (arba žmonės, atsakingi už šį reikalą), paaiškinkit:
  1. Kur dingo tos būdelės?
  2. Koks išminčius sugalvojo jas visas iš ten pašalinti?
  3. Ir ar tas pats išminčius mano, kad studentams, besimokantiems studentų miestelyje, nereikalingas suoliukas Zoologijos sodo stotelėje? Patikėkit: dauguma studentų įsėda arba Zoologijos sodo, arba Studentų gatvės stotelėse. Tad gal reikalingas suoliukas, kur žmonės galėtų atsisėsti, laukdami autobuso?
Tiesa, tikiuosi, kad išgabentos būdelės bus sumontuotos kur nors kitur. Nes jeigu jas išmontavo ir išvežė į metalo laužą, tai... Kita vertus - kažkurioje visatoje tos būdelės turėtų stovėti Vydūno alėjoje. Hm... Įdomu, kurioje? Nes, matyt, ne į tą pataikiau...

Komentarai

Išardė nes gi stiklus daužė :) Greičiausiai tie patys studentai :) Tad jei daužo tai ir pastovėti gali :)
Sėkmės :)

Hm... Racionalus paaiškinimas...

Komentuoti