Jūs esate

Elektroniniai bilietai Kaune: patobulinimai ir problemos

Nuo 2009 rugpjūčio 1-os dienos Kauno mieste bus įvesti nauji viešojo transporto bilietai:3-ių dienų trukmės (kaina - 16 LTL), 7-ių dienų trukmės (kaina - 29 LTL), 3-ių mėnesių trukmės (kaina - 230 LTL (visomis dienomis), 200 LTL - be šeštadienio ir sekmadienio). Tai labai sveikintina ir gerai. Tik gaila, kad nėra dieninio (vieną dieną galiojančio) bilieto. Pavyzdžiui, Prahoje mačiau ir pusės metų trukmės bei vienerių metų trukmės mėnesinius bilietus. Gaila, tokių neįvedė :( Bet kokiu atveju - gerai. Nedidelė pastabėlė: pirkti trijų mėnesių bilietą kainuoja pigiau, negu tris kartus pirkti mėnesinį bilietą :) Na, bet čia teigiami dalykai. Dabar problemos. Grynai teoriškai, elektroninį bilietą galima pasipildyti internetu - http://www.kaunobilietas.lt interneto svetainėje. Tad, iš karto taip ir padariau - nusipirkau trijų mėnesių trukmės elektroninį bilietą (rugpjūčio - spalio mėnesiams). Pervedžiau pinigus per interneto bankininkystės sistemą (viskas pasirodė labai paprasta) ir palaukiau 30 min. (interneto svetainėje rašo, kad per tiek laiko turi atsinaujinti sistema ir mano bilietas bus užregistruotas sistemoje). Laukiau valandą. Pusantros. Dvi valandas. Tada parašiau puslapio administracijai, kad nusipirkau trijų mėnesių bilietą, tačiau sistema nerodo, jog tokį nusipirkau (dešinėje, viršuje yra laukelis elektroninio bilieto tikrinimui). Gavau atsakymą:
Kauno miesto viešojo transporto duomenų bazė pateikia tik šią akimirką galiojančių bilietų sąrašą. Jūsų bilietas į šį sąrašą kol kas dar nepatenka, nes pradės galioti tik nuo rugpjūčio 1 dienos. Mes naudojamės ta pačia duomenų baze, kuri skirta transporto kontrolieriams (matomi tik tą akimirką galiojantys bilietai ir informacija apie bilieto kainos nuolaidą), tai nėra geriausiai mūsų ir jūsų poreikius tenkinantis sprendimas, bet, mūsų žiniomis, Kauno miesto viešojo transporto informacinė sistema artimiausiu metu bus patobulinta. Mes tikimės, kad atsiras galimybių rodyti ne vien šią akimirką galiojančių bilietų sąrašą, bet ir daugiau papildomų galimybių - tokių kaip informacija apie nupirktus kito mėnesio bilietus. Kol kas tiek mums, tiek jums reikia palaukti, kol tie tobulinimo darbai pasibaigs.
Va taip va :) Na, lauksiu, kol mano bilietas bus užregistruotas :) Kauno miesto viešasis transportas: http://www.kvt.lt/

Komentarai

Oh taip, Kaunas bytina Vln su technologijom :) O vln va kada normaliai pradės veikt.. net stotelėse švieslentėse info kiaura kaip rėtis..

Joa, tas elektroninis bilietas- labai geras daiktas :) Ir patogu :)
Švieslentės Kaune labai geros ir naudingos :) Nereikia internete naršyti, norint sužinoti, kada artimiausias autobusas :)
Tik gaila, kad papildoma kortelė piniginėje - piniginė storėja ;D

O nuolaida studentam Kaune ta pati - 80% ?
Vilniuj už mėnesinį su nuolaida moku 22 lt (ech, kai pernai rugsėjį atvažiavau mokytis į Vilnių kainuodavo iš vis tik 12 lt). Papildymas internetu puikiai veikia, problemų nekyla.

Ai, radau, nuolaidą nusako LR Transporto lengvatų įstatymas, tai tuomet aišku ta pati :D

Joa :) 80 proc. nuolaida - gėris ;D Daug pinigų susitaupo :)

Komentuoti