Jūs esate

Ech, ta krizė...

Šią savaitę sulaukiau jau net dviejų skambučių iš mobiliojo ryšio bendrovių (nesakysiu iš kokių; kaip jau kažkada minėjau - už reklamą man niekas nemoka). Skambina konsultantai (ar kaip jie protingai vadinami) ir siūlo savo mobiliojo ryšio bendrovių paslaugas. Žodžiu, pereik pas mus ;] Kaip bebūtų gaila, Lietuvoje jau baigėsi "laisvi" mobiliojo ryšio abonentai, o naujų galima "išgauti" vienu vieninteliu būdu: perviliojant klientus iš konkurentų. Tad taip įmonės ir bando daryti. Na, kiek sėkmingai, kiek nesėkmingai - čia jau kiekvienos bendrovės reikalas. Tik man įdomu viena: iš kur jos gauna mano mobiliojo telefono numerį? Tik nereikia sekti pasakų apie "atsitiktinės atrankos principą" (ar kaip jis ten vadinas), kurio esmė: renki visus numerius iš eilės ir žiūri, kuris iš jų yra užregistruotas.  Seniai netikiu tokiom nesąmonėm :)

Komentarai

kitą kartą pamėgink paklausti iš kur gavo ;) niekam ne paslaptis, kad telefonų numerių informaciją, su tavo duomenimis yra dalinami kažkam už kažkiek ;) ar ji yra pati naujausia čia klausimas :)

O Tu juk skambini į jų tinklą (draugams savo), iš to jie ir žino kitų numerius. Nemanau, kad pažįstamų ratas būna tik to pačio tinklo.

Gana logiškas paaiškinimas. Pagal (nepamenu kurią) ES direktyvą mobiliojo ryšio operatoriai turi fiksuoti skambučius ir saugoti (ar tik ne) 2 metus. Bet ar turi teisę tais duomenimis taip laisvai disponuoti :/

Neturėčiau ką veikti, tai registruotu paštu laišką išsiųsčiau ir paklausčiau :D Bet čia jau būtų per daug įžūlu :]

Siųsk laišką geriau. Rašyk sveiki atsikabinkite jūs.

Laiko gaila :)

Komentuoti