Jūs esate

Ar vyras turi padėti moteriai apsivilkti paltą?

Paklausiau mano pažįstamų merginų kaip jos mano: ar turi vyras padėti moteriai apsivilkti paltą? Klausiau tik šio klausimo (o ne kaip džentelmeno bruožų: atidaryti duris, užleisti vietą ir t.t. ir pan.). Tad, rezultatai tokie: 13-a merginų pasakė, kad turėtų. 5-ios pasakė, kad neturėtų. O dar 2 merginos pasakė tarpinį variantą. Dažniausias argumentas už: tai džentelmeniška. Dažniausias argumentas prieš: mergina ir pati gali apsirengti. Na... Apibendrinimas skirtas vyrams. Praktiškai trečdaliu atveju nereikėtų padėti, dviem trečdaliais - reikėtų. Hm... Įdomūs rezultatai. :) Na, o aš pats žadu daryti kaip dariau iki šiol :) Kad nebūtų nuskriausti mano blogo skaitytojos ir skaitytojai, savo bloge sukūriau apklausą būtent šiuo klausimu - prabalsuokite, palyginsime rezultatus. :)
Žymos: 

Komentarai

O kaip darei? :)

Ar TURĖTŲ? Ne. Ar reikėtų? Taip. :) Mintis ne ta, jog to apskritai nereikėtų daryti (kas su mano nuomone labai nesutinka, iš tikrųjų), o ta, jog jeigu kartą to nepadarei, nors ir norėjai, tai pamiršk - čia tokia pati smulkmena kaip skirtumas tarp 2 ir 2,1 šaukštelio cukraus. Svarbu, jog norėjai ir kitą kartą padarysi.

Pauliau, dažniausiai padedu. :)
Ernestai (truputį keista kreiptis savo vardu į kitą žmogų ;]) mano nuomone, tai priklauso nuo žmogaus (ir to, kuris apvelka, ir tą, kurį apvelka) :)

Komentuoti