Jūs esate

Kodėl už maišelius prekėms parduotuvėse reikia mokėti?

Turiu tokį baisiai protingą klausimą. Tiksliau, gal nelabai protingą, bet tikiuosi, kad protingi žmonės man paaiškins ir aš daugiau nesąmonių neklausinėsiu. Aš niekaip nesuprantu: kodėl nuėjus į parduotuvę ir nusipirkus prekių (tarkim, batono, šilumai atsparų indą, virdulį ir pan.) reikia mokėti už maišelius? Aš kalbu apie tuos maišelius, kurie turi rankenas. Būkit geri ir paaiškinkit, kurią dalį aš čia blogai ar neteisingai suprantu: jeigu aš einu į parduotuvę pirkti minėtųjų batono, šilumai atsparaus indo ar virdulo, kodėl aš turiu neštis maišelį šiems daiktams parsinešti? Kodėl aš negaliu gauti tų maišelių nemokamai? Kas čia per nesąmonės?.. Ar čia logika tokia: už prekę sumokėjai, o jau kaip tu ją parsineši - tavo problemos? Tiesa, vakar pirkau marškinėlius - tai davė man maišelį. Pirkau virdulį - nedavė. 30 centų už maišelį. Krizė ne krizė, bet pagarba pirkėjui turi būti. Kodėl vyksta tokios nesąmonės?

Komentarai

UK pvz. moki už krepšelį, nes savo neatsinešei... o tai reiškia, kad nesi GREEN :)

Pirma, tu bent įsivaizduoji koks šiukšlynas būtų? Kam tausoti maišelį, jei jis nemokamas? Paėmei, išmetei!

Antra - nemokamų dalykų nebūna. Maišelį apmokėsi pats centu kitu prie prekių, tačiau nebegalėsi rinktis - nori tu jo ar ne.

Nemokamų dalykų nebūna, tačiau patogumas turi būti :)

Manau būtų protinga sukurti sistemą pagal kurią būtų siūloma arba ne maišelis. Pavyzdžiui perki virdulį, tai tikrai nereikia (nepatogu ta kubo formos dėžė maiše), tačiau perkant virdulį, batoną, duoną ir VZ pardavėja pasiūlytų ar nenorim maišelio... Aišku sistema mano manymu efektyviausiai veiktų, jei maišelis nepridėtų papildomos kainos (žinoma, tai gali būti nuskaičiuota nuo prekės maržos). Beto sukūrus tokią sistemą p.centrai galėtų padidinti pelną. Čia tik idėja maža :)

Sprendimas ;)

Komentuoti