Jūs esate

Kas bus su mano kortele ir vertybiniais popieriais Ūkio banke?

Turiu mokėjimų kortelę Ūkio banke (ar gal geriau sakyti - Šiaulių banke?..). Vakar paskelbė, kad Ūkio banko mokėjimo kortelių Šiaulių bankas nepratęs, tad, žmonės, imkit korteles iš Šiaulių banko. Na, ir dar Ūkio banke turiu savo vertybinių popierių sąskaitą.

Tad vakar nepatingėjau ir sukurpiau elektroninį laišką bei išsiunčiau Šiaulių ir Ūkio bankams:

Laba diena,

Aš turiu Ūkio banko išduotą Virtualią MasterCard kortelę (skirtą tiktai atsiskaitymams internete). Jūsų interneto svetainėje paskelbtame pranešime (http://www.sb.lt/lt/apie_banka/naujienos/1/2495?durl=0c3754963f4e990a282a77bed440719d) teigiama, kad "Nutraukus Ūkio banko veiklos licenciją šio banko išduotomis mokėjimo kortelėmis naudotis nebus galima, todėl kviečiame buvusius Ūkio banko klientus jau dabar atvykti į artimiausią ar klientui patogiausią Šiaulių banko skyrių ir užsisakyti Šiaulių banko mokėjimo kortelę".

Norėjau paklausti, ar Jūsų bankas turi tik atsiskaitymams internete skirtą kortelę ir kiek man kainuotų tokia kortelė?

Taip pat Ūkio banke saugau savo vertybinių popierių portfelį. Norėjau paklausti, nuo kada bus galima man disponuoti savo VP portfeliu bei ir ar planuojate išlaikyti Ūkio banko prekybos VP platformą?

Gavau štai tokį atsakymą:

Vertybiniais popieriais nebus galima disponuoti tol, kol jie nebus pervesti į kitų tarpininkų sąskaitas. Tada klientai galės nuspręsti, ar naudotis tarpininko, kuris perėmė sąskaitas, paslaugomis, ar kreiptis į kitą tarpininką. Išsamesnė informacija apie techninius sprendimus bus skelbiama Ūkio banko interneto svetainėje.

Informaciją apie Šiaulių banke išduodamas korteles rasite adresu:

www.sb.lt

Taip kad nieko konkretaus ;) Teks dar palaukti :)

Papildyta. Dar gavau tokį ilgą laiškelį iš Šiaulių banke, kuriame parašyta apie vertybinius popierius:

Taip pat, informuojame, kad 2013-02-18 Ūkio banko veikla sustabdyta ir visam laikui atšaukta banko veiklos licenzija. Lėšomis esančiomis Ūkio banke disponuoti negalima, kol nebus priimti laikinojo administratoriaus sprendimai dėl Ūkio banko pertvarkymo. Visi Ūkio banko klientų vertybiniai popieriai, taip pat ir tie, už kuriuos atsiskaityta jau po Ūkio banko veiklos sustabdymo, yra klientų VP sąskaitose Ūkio banke. Informacijos, kada Ūkio banko administratorius duos leidimą klientams disponuoti jų turimais vertybiniais popieriais, mes neturime. Manome, kad artimiausiu metu tai bus paskelbta. Siūlome sekti nuolat atnaujinamą informaciją. 

Tai mat kaip - pasirodo, Ūkio banko laikinasis administratorius turi duoti leidimą naudotis klientams priklausančiais VP. Nežinojau to...

Vadinasi, teks palaukti :)

Komentarai

Real Macrobid Fedex Shipping Marcas De Propecia <a href=http://cialibuy.com>cialis</a> Propecia Website Merck Buy Sperm Count Online Generic Propecia For Sale

Komentuoti