Jūs esate

2010 m. 2-os savaitės juokingiausia arba įdomiausia citata

Aš nekalta, kad keliuose nematyti ženklų. Seimo narė Dalia Teišerskytė. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/dteiserskyte-as-nekalta-kad-keliuose-nematyti-zenklu.d?id=27712075
Jau senokai nerinkau šios citatos. Deja, laiko nebuvo - matematiką mokiausi. Na, tačiau šįkart radau visai neblogą citatą. Kaip supratau, p. Dalia patyrė avariją. Tikrai užjaučiu. Tikiuosi, žmonės nenukentėjo. O bet tačiau tik. Pakomentuokime šią citatą.
  1. Sutikit: geras pasiteisinimas. Viršijai greitį, pastatei automobilį po ženklu "Sustoti ir stovėti draudžiama" ar dar ką nors padarei - pasiteisinimas puikus. Visada tinka.
  2. O jei rimtai - kai tokias nesąmones šneka žmogus, turintis diplomatinį pasą ir parlamentaras man kelia siaubą. Būtent šie ponai ir ponios Išrinktieji privalo labiausiai gerbti įstatymus. Sakote, nuo avarijų niekas neapsaugotas? Teisybė. Tačiau pasiteisinimą galima sugalvoti geresnį.
  3. O automobilis neblogas - 2008 m. "Honda Civic" (ta proga spėkit: kas apmoka už jo nuomą? (Jei nemanote, kad Jūs - tai klystat)). Bet yra draudimas - turėtų apmokėti išlaidas. Bet vistiek smagu: viską galiausiai apmokės mokesčių mokėtojai.
  4. Grįžtant prie (1) punkto - reikės šį pasiteisinimą perfrazuoti ir dažniau naudoti :D

Komentuoti