Jūs esate

2009 m. 42-os savaitės juokingiausia arba įdomiausia citata

„Pataikavimas tautai problemų neišspręs ir dirbti nesugebanti Vyriausybė neturėtų tokiais būdais spręsti savo problemų.“ (Andrius Šedžius). Paaiškinimas, kodėl jis nepritarė nepritarė siūlymui mažinti Seimo nariams parlamentinei veiklai skiriamus pinigus. Jis taip pat pridūrė, kad norintys susimažinti išlaidas gali tai padaryti patys.
Tad, šios savaitės citata susijusi su valstybės biudžetu ir valstybės biudžeto išlaidomis. Na, ir mano komentaras prie jo:
  1. Aš irgi nenorėčiau mažinti išlaidų, jeigu vairuočiau 7-os klasės BMW už mokesčių mokėtojų pinigus (ta proga klausimas: spėkite, kokį automobilį, kokios jis klasės, kas tą automobilį apmoka mūsų šios savaitės citatos autoriui). Bent jau seniau tai buvo 7-os klasės BMW už mūsų mokesčius: http://www.balsas.lt/naujiena/253218/a-sedzius-uz-lesas-parlamentinei-ve...
  2. Jeigu pataikavimas tautai supratamas kaip Seimo narių išlaidų mažinimas, tai aš tokį pataikavimą palaikau. O Jūs ne?
  3. "Verslo žinios" rašo, kad numatomas kitų metų biudžeto deficitas bus 5,184 mlrd. Lt (arba 6,21% BVP). Klaikiausia yra tai, kad valstybė numato pasiskolinti APIE 12-A MILIJARDŲ LITŲ. Kadangi trūksta 5,184 mlrd. Lt, tai galbūt būtų gerai šiek tiek trūkstamų pinigų kiekį apmažinti? Kaip manote?
  4. Kalbant apie visokias "dirbti nesugebančias Vyriausybes", kodėl prieš tai buvusi Vyriausybė nesukaupė jokių rezervų ekonominio augimo laikais? Gal kas primins, kokios partijos Vyriausybė tai buvo?
  5. Na, bet jeigu ir "dirbti nesugebanti Vyriausybė neturėtų tokiais būdais spręsti savo problemų", tai gal galėtumėte konkrečiai (t.y. punktas po punkto su skaičiavimais) patarti, kokias būdais turėtų?

Komentarai

Gera citata :) Kadangi įbrisim į gilesnes skolas netgi nei mūsų braliukai, manau, tai puikus pavyzdys, kaip mes sugebame tvarkytis savo valstybėje. Puikus tokio elgesio pavyzdys ir Andrius Šedžius, šaunuolis. Gaila, kad nėra saiko ir atsakomybės. Paėmei ir padaryk ką nors gero už tai...

Komentuoti