Recruiter'ių įdomybės (3 dalis)

Submitted by Ernestas Kardzys on Mon, 01/12/2015 - 19:31

Gediminas K. (not verified)

Tue, 01/13/2015 - 09:29

Nuoširdžiai perskaičiau visus punktus ir daugumai jų pritarčiau, galbūt tik dėl 2 dalyje paminėto šabloninio laiško. Taip, sutinku, ten dažnai būna pakeistas tik vardas, bet tikslo kiekvieną kartą keisti info apie įmonę, poziciją nelabai matau, nebent pridėti, kodėl būtent tam žmogui parašei ir kodėl būtent jis patraukė dėmesį. O šiaip tai manau daugeliui recruiter'ių reikėtų pasigilinti į šituos punktus :)

Tad kas turėtų būti parašyta motyvaciniame laiške? (Jeigu žinote, gal galite parašyti į komentarus?).

-- jei kandidatas žino kažką apie įmonę, komandą, tau turėtų tai ir parašyti. Pvz. noriu pas jus dirbti, nes dirbate mažose komandose, kurios atsakingos už trumpalaikius projektus, kuriuos pabaigus galima gilintis į naujus. Arba, kad dirba prie projekto šimtą metų ir visi viską žino, ar pan. Ilgiau padirbus skirtingose įmonėse yra daug lengviau suprasti kokioje aplinkoje (nesi)norėtųsi dirbti. Aplinka yra ne tik bendradarbiai, bet ir tikrosios vertybės, o ne kokios deklaruojamos, turimi projektai, klientai, vadovai, darbo metodai.

"Išvada: jeigu jau aš (kaip kandidatas) nepraėjau interviu, man svarbu žinoti, kad taip atsitiko"

-- iš patirties. Kai kurios įmonės labai ilgai galvoja. T.y. jų vadovybė. Jei projektas nedega, tai priėmimas gali užtrukti ir 6 mėn. O ilgai nieko nerašo, nes galbūt esate atsarginis variantas po to pirmojo. Būna gi, kad išsirenka kandidatą, beveik susitarė ir jis paskutinę minutę pasilieka savo darbe ar kitur išeina. :)