Jūs esate

Peticija dėl Aukštojo mokslo

Gavau laišką iš Lietuvos studentų atstovybių sąjungos: Sveiki, Pritarus LR Prezidento pasiulytai nuostatai, del „gerai besimokancio“ studento savokos, priimtos Aukstojo mokslo istatymo pataisos itakojo situacija, kad nuo ateinanciu mokslo metu uz studijas tektu moketi VISIEMS studentams (ir naujai stojantiems, ir jau studijuojantiems), kuriu vidurkis būtų mazesnis nei 8 balai. Siandienine mokymosi rezultatų vertinimo sistema itakotu tai, kad taikant si priimta „gerai besimokancio“ kriteriju, kai kuriose aukstosiose mokyklose nuo 70 iki 91 proc. studentu turetu moketi studiju imokas, tad kol tinkama ir obektyvi studiju vertinimo sistema nebus idiegta visose Lietuvos aukstosiose mokyklose, vadovautis tokia istatymo nuostata – trumparegiska ir nepadoru studentu atzvilgiu. Siekdami, kad valstybės isipareigojimas, gerai besimokantiems valstybiniu aukstuju mokyklu studentams, laiduoti nemokama moksla tenkintu   teisetus musu, studentu, poreikius, o naujieji mokslo metai prasidetu be nesusipratimu ir akademiniu konfliktu, KVIECIAME PASIRASYTI PETICIJA IR KARTU REIKALAUTI TEISES I KOKYBISKA ISSILAVINIMA IR STUDENTU TEISĖTU LUKESCIU IGYVENDINIMA! Peticija pasirasyti galite adresu www.dalyvausiu.lt/peticija Pagarbiai, Lietuvos studentu atstovybiu sajunga Prisidedam?

Komentarai

Pasirašiau.

Nuo rugsėjo šios nuostatos dar negalima taikyti, nes ji buvo priimta dar tebesitęsiant vasaros sesijai. Taisiškai tai galima nesunkiai išaiškinti. O va jau nuo kito vasario....

Ai beje, pasirašau tik dėl to, jog nesutinku su tuo "aštuonetu". O kad padaryti nemokamą viesiems be skolų yra apsurdiška ir trumparegiška - to nėra nei vienoje išsivysčiusioje šalyje. Jei tik norite pagilinti Lietuvos ekonominę krizę ir dar labiau padidinti infliaciją - prašom, reikalaukit to nemokamo mokslo, bet po to neverkšlenkit, kaip sunku gyvent.

Šiaip klausymukas. Kodėl agituoji kitus o pats nepasirasai?

Pasirašiau. Tiesiog šios žinutės rašymo metu dar nebuvau visos peticijos perskaitęs :)
banditaz, joa, man irgi keistai skamba idėja nemokėti visiems, kurie be skolų. Kuo bloga dabartinė sistema?

Komentuoti