Jūs esate

Anglonas ir Windows Vista

Kas bandėte instaliuoti Angloną (buvusį Alkoną) į Windows Vista OS greičiausiai gavote riebų klaidos pranešimą, jog instaliuoti nepavyko dėl kažkokios tai bibliotekos. Visą šį negėrį galima panaikinti, jeigu instaliacijos metu pasirinksime instaliaciją "tik man" vietoje standartiškai esančio "visiems". Instaliacijos metu bus galima pasirinkti, kam instaliuoti šią programą. Tad tiesiog teks pakeisti Radio button nustatymą į kitą ir instaliacija turės pavykti sėkmingai.

Komentarai

Siaip cia matyt del to kad useriu sistema kitokia nei xp :)

tai kad vistiek nesigauna

Man veikia :)

man vistiek neveikia. praso produkto kodo, rakto ar kito velnio

Anglono raktą reikia turėti - su programa būna.
Tokia skaičių kombinacija :)

Mano atveju su Windows 7 neveikia nei padarius "tik man". Gal jau po tiek laiko kažkaip kitaip sprendžiama šita problema?

Ant Windows 7-i nesu bandęs, tai nežinau...

Nors ir pakeiciu i "tik man " man ismeta ta pacia klaida, kad Error in custom action. The library C:\Windows\A89D4.TMP\WiseCustomCalla1.dll is invalid or could not be found.

O tikrai leidi su administratoriaus teisėmis?

Propertise reikia nustatyti kad run modas būtų winxpsp3 (setupui čia) ;)

Kai norit instaliuot junkit ne Anglonas.msi o Setup.exe, ir žiūrėkit, kad instaliuotų su administratoriaus teisėm (Run as administrator).

Aciu labai uz pagalba!

Seip dar reikia ziuret kokia architektura jusu pc 64 ar 32 bit nes jis pritaikytas ant 32bit. Raktas: u9w45
bet tai as kaip be bandziau man irgi niekaip neina nors mano 32 bit. gal del to kad mano win 8...

o geras!! insistalino su troubleshooter'iu. parase kad atsisiust fresh copy, paspaudziau ok... tada vistiek spaudziu test program, pasrinkau [tik man] instala ir veikia viskas leidzia pasrinkt direktorija. nemeta lentutes tos.. :))))) JEEE @#%^&#%$$@*^^

Super, viskas veikia aciu, w8 64. Tereikejo 'run as administrator' setup.exe faila ir pasirinkti 'tiktai man' instaliuoti.

Ankščiau turėjau susidėjęs į WIN7 (64bit) ir viskas veikė be jokių papildomų teisių (turint galvoje, kad kompe esu adminas, o kompas pajungtas į bendrą įmonės domain'ą). Tačiau po WIN perinstaliavimo nebeveikė...
"lfx" pasiūlymas suveikė - Properties -> RUN as WINXPSP3.

Man pirma irgi nenorejo instaliuoti. Pas mane 64-bit. Bet suveike paleidziant SETUP desiniu klavisu ir paspaudus Troubleshoot compatibility.

Komentuoti