Jūs esate

Nokia N70/N72

Galbūt turite komentarų apie šiuos telefonus? Išvaizda tokia: Nokia N70 (Nokia N70) Nokia N72 (Nokia N72) Gal kas naudojatės ir galite pasakyti, geri ar nelabai šie telefonai?

Komentarai

Na kaip čia pasakius. Pati turiu Nokia N73.
Ir šiaip tų Nseries telefonai kartais nulūžta. Stabdo, sms ilgai krauna, tas pats su galerija.
Kas patinka mano telefone (N73) tai 3d garsas, o vat jų tos kameros tai pritaikytos labiausiai gerame apšvietime fotkint.
Pas mane tai 3,2 Mpx, ir režimų daugiau yra. O vat draugas turi N70, tai kiek aišku krenta kokybė.
Bet jei realiai, tai gal geresnių už tokias kainas ir nerasi.

nu pats zinai kad turiu n80 :) bet kaip pastebejai mazai naudoju :) jie tau reuik telefo su kuriuo galetai neta narsyt, zaist zaidimus ir pan tai manau n-series kaip tik :) bet tarkim naudot kaip telefona, skambuciam ir sms siusti tai nelabai man patiko, nes visu pirma akumuliatorius laiko zymiai trumpiau nei tarkim telefono kuriame nera begales nereikalingu funkciju :) ir tarikim nzn kaip kituose bet pas mane jei issiunti sms zinute tai dar nereiskia kad tu ja tikrai issiuntej :) kaip sakant vietoj to kad parasysu neissiusta tai ivykdomas tylus exception'as :D, taip pat man nepatiko jo dydis nes aparatai tikria labai dideli :) nepatogus :) nu ir kainuoja atitinkamai :) Ai taip pat pakankamai letas daikciukas :) siaip visi telefai kurie turi symbian OS yra leti :) nemaciau greito :) nu siaip pats spresk :).

Dėkui už atsakymus. Nu... Reikės svarstyti(s) tada man :D

fainas

Komentuoti