Jūs esate

Keista reklama. Na, ir dar futbolas

Kiekvienos reklamos tikslas yra sukurti kokį nors atsaką. Suprantama, geriausia - teigiamą. Kita vertus - geriau blogas negu jokio. Kartu yra ir kitas tikslas - kad apie matytą reklamą būtų atsiliepiama kituose šaltiniuose: žodžiu, internete, spaudoje ir t.t. ir pan. Bet apie ką aš čia?.. Ai, gi apie keistą reklamą. Tai va. Kiekvieną rytą važiuoju viešuoju transportu į darbą. Kauno viešajame transporte kabo tokie ekranai, kuriuose rodo reklamas. Na, juose reklamuosi vienas iš didžiausių Lietuvos interneto portalų (koks - nesakysiu; už reklamą man niekas nemoka). Ir iš tos reklamos yra vienas įdomus skyrius: "Šiandienos orai Vilniuje" (paskutinį žodį specialiai paryškinau). Ką iš šio užrašo galima išspausti? Man linksmiausia tai, kad aš gyvenu Kaune. Aišku, man visai naudinga žinoti orą Vilniuje (lygiai taip pat norėčiau žinoti orą ir Vienoje, Berlyne, Londone, Niujorke ir Tokijuje. Kita vertus: ką turi bendro oras Vilniuje su oru Vienoje, Berlyne, Londone, Niujorke ir Tokijuje? Atsakymas: tai lygiai taip pat nenaudinga keliaujant į darbą Kaune, bet žinoti vistiek įdomu. Aišku, yra žmonių, kurie gyvena Kaune, o dirba Vilniuje (arba atvirkščiai), tačiau tokių tikrai ne dauguma :) Gerai, o dabar rimtai. Jeigu jau Mieli žiniasklaidos užsakovai taip tingi sukurti skirtingas reklamas skirtingiems miestams, tai gal bent jau nejuokinkit (už visus kalbėti negaliu, tad kalbu už save)? Ir dar: nereikia skelbti naujienų "Šiandien skaitykite", kadangi tos naujienos jau būna pasenusios (kartą teko važiuoti autobusu sekmadienį, o buvo reklamuojamos "šiandien skaitykite" naujienos, kurios dar užsilikusios nuo penktadienio). Tingit pakeisti? Ir pabaigai - iš kitos sferos. Noriu pasiguosti. Norėjau šiandien pasižiūrėti futbolą per internetą. Bet http://www.lrt.lt/ buvo užlūžęs dieną (girdėjau, kad futbolą galima žiūrėti per internetą). Didelis žmonių skaičius - suprantama. Rimtą sportą rodo. Bet vistiek gaila, kad negalėjau pasižiūrėti :(

Komentarai

Fūlę tai per čia gali žiūrėti : http://www.eurovisionsports.tv/
Ten dar meniu prie TV chanels ir LRT galima susirast, bet bent jau pastaruoju metu man nerodė. ;) Na bet nieko ir be komentatoriaus.

Ačiū labai ;) Rytoj darbe ir žiūrėsiu :)

Kur tu dirbi, kad turi galimybe darbo metu ziureti futbola? (siaip smalsumas, as irgi tokio darbo noriu :D)

už ką sergi? :)

Aš programuotojas. Visą dieną prie kompiuterio sėdžiu, tai kur nors ekrano apačioje pasileidžiu Windows Media Player ir viskas :)

Už vokiečius ;]
O tu?

Na aš už Brazilus. :D

irgi vokiečiai, dar olandai. jau po egzo žiūrėsiu kaip reikalas, db viena akim :)

Sėkmės egzamine ;)

Komentuoti