Jūs esate

Kauno viešojo transporto bilietas: problemos

Elektroninis bilietas Kaune buvo įvestas (jei neklystu) prieš daugiau nei metus. Tik įvedus elektroninį bilietą buvo apsižiūrėta, kad jį papildyti galima tik "Lietuvos spaudos" kioskuose. Apie tai rašė spauda. Ir, kaip manote, kas pasikeitė? Pasikeitė tai, kad atsirado UAB'as, kuris siūlosi papildyti e. bilietą už 1-ą litą komisinių + papildymo suma. Na, bet viskas internetu. XXI-as amžius... // --------- Paredaguota ------------- Šiandien norėjau pasipildyti savo elektroninį bilietą 3 mėnesiams. Nuėjau į "Kauno spaudos" kioskelį. Ten, pasirodo, nepildo. "Neturime galimybių". Kaip parašė "kaunietis" komentaruose, taip yra dėl to, kad 3-ių mėnesių bilietų nepildo "Kauno spaudoje". Dėkui už komentarą ;) Atsiprašau Kauno m. savivaldybės Transporto skyriaus už retorinį klausimą senesniame pranešime :) P.S. Rašliavomis neužsiimu ;)

Komentarai

Laikas bet tingi man atrodo

Autoriui siūlyčiau pasiskaityti straipsnius žiniasklaidoje. Šių metų pavasarį "Kauno spaudoje" neprekiavo tam tikrą laiką net ir vienkartiniais bilietais, nes šių kioskų direktorė užsiprašė tokius didelius komisinius už bilietų pardavimą, kad tiesiog būtų tekę dar kartą branginti viešojo transporto tarifus. E. bilietas "Kauno spaudos" kioskuose pildomas, pildomas ir parduotuvėse "Maxima", "Šilas". "Kauno spaudos" kioskuose nepildomi tik naujausiomis e. bilietų rūšimis: 3 paroms, 7 paroms, 7 savaitėms. Taip yra dėl to, kad "Kauno spaudos" direktorė atsisakė už įmones lėšas patobulinti savo sistemą, kad būtų techninės galimybės pildyti tomis rūšimis, taip pat užsiprašė naujas rūšis pildyti tais pačiais įkainiais (komisiniais). Taigi, Ernestai, siūlyčiau daugiau domėtis, kas, kaip ir kodėl yra iš tikrųjų, o ne kaltinti Kauno m. Transporto skyriaus darbuotojus neveiklumu! Tavo rašliava turėtų būti pakoreguota, nes žmonėms skleidi neteisingą informaciją, neva "Kauno spaudos" kioskuose e. bilietai nepildomi.

Tomas :
Laikas bet tingi man atrodo

"Kauno spaudos" direktorė nori gauti didesnius įkainius už parduotus bilietus - tai yra didžiausia problema, o ne Transporto skyriaus darbuotojų tingėjimas.

Pavasarį aš buvau užsienyje :) Studijos ;)
Na, bandžiau pildytis trims mėnesiams, bet nepavyko.
Dėkui už komentarą ;)

Būtent, kad "Kauno spaudos" kioskuose nepildo 3 mėn. rūšimi, nes šios įmonės direktorė nesutinka teikti tokios paslaugos už tą pačią kainą (nori iš savivaldybės didesnių komisinių mokesčių).

Na jau čia Kauno Spauda per daug trikdo viešojo transporto gyvenimą, nelabai suprantu, iš kur didesni kaštai dienai, mėnesiui ar keliems.

Komentuoti