Jūs esate

windows vista

Windows Vista atnaujinimai - negi negana?!...

Vakar galutinai užlūžo mano nešiojamas kompiuteris su Windows Vista OS. Tad teko perinstaliuoti. Su mano nešiojamu Asus kompiuteriu buvo licencijuota Windows kopija. Neaišku, kaip ten instaliavo, bet tai užtruko dvi valandas: pradžioje Windows Vista, poto Asus priedai. Aišku, aš žinojau, kad dar reikia atsisiųsti atnaujinimus... Šiandien prijungiau savo kompiuterį prie interneto - 300 MB atnaujinimų. Na, siunčiamės... Tačiau praėjo jau 4-ios valandos, o dar suinstaliuota tik 80 iš 102 atnaujinimų. Laukiu pabaigos... P.S. Visas procesas truko 4h 50 min :)
Žymos: 

Pristatytas Windows 7 dizainas

http://arstechnica.com rašo, kad spalio 28-ą dieną buvo pristatytas būsimos operacinės sistemos Windows 7 dizainas. Na, užmetus akį galiu pasakyti tiek, kad panašus į Vistos :) Tiek žinių :) Tikiuosi, operacinė sistema pataisys Windows Vistos veikimo negerumus, nes Vistos veikimas stipriai netenkina - bent jau nešiojamame kompiuteryje :) Užmeskit akį bent jau į paveikslėlius :) http://arstechnica.com/news.ars/post/20081028-first-look-at-windows-7.html

Windows Vista source code'as

Turbūt daugelis iš mūsų norėjo sužinoti, kaip veikia Windows Vista branduolys. Mano draugui Pauliui pavyko tai išsiaiškinti ;) Savo bloge jis pateikė Windows Vista kodą. Gero analizavimo ;) http://blog.metacity.lt/?p=82

Dėl kovų su Windows Vista servisais (vis dar kovoju)

Pasinaudojau pagalba, pateikta http://www.errorforum.com/microsoft-windows-vista-error/2745-windows-vista-services-tweak-guide-v1-0-a.html ir http://www.speedyvista.com/services.html :) Dabar gyvenimas vėl mielas ir geras pasidarė - 59-ios programos veikia :) Kai buvo 71-as, tai geriau gerokai ;) Servisus į Manual perstačiau - kam reikės, tas pasileis :)

Anglonas ir Windows Vista

Kas bandėte instaliuoti Angloną (buvusį Alkoną) į Windows Vista OS greičiausiai gavote riebų klaidos pranešimą, jog instaliuoti nepavyko dėl kažkokios tai bibliotekos. Visą šį negėrį galima panaikinti, jeigu instaliacijos metu pasirinksime instaliaciją "tik man" vietoje standartiškai esančio "visiems". Instaliacijos metu bus galima pasirinkti, kam instaliuoti šią programą. Tad tiesiog teks pakeisti Radio button nustatymą į kitą ir instaliacija turės pavykti sėkmingai.

Įspudžiai apie Windows Vista

Dvi dienas panaudojus Windows Vista man susidarė toks įspūdis apie šią OS: atrodo gražiai, bet senesnės programos niekaip nenori veikti. Asmeniškai antras punktas man svarbesnis. Na, taip, galima instaliuoti kažkokius update ir tikėtis, kad visa tai dar kaip priedo ir veiks. Gal ir smagu, bet man nelabai tinka: man reikia, kad OS veiktų pilnai be jokių priedų. Apmaudu.
Subscribe to windows vista