Jūs esate

viešasis transportas

Kaune nauji mikriukai!

Vakar antrą kartą išbandžiau naujus mikriukus (ar kaip jie oficialiai vadinasi) Kaune. Ir žinote - patiko :) Mikriukai nauji, vairuotojai mandagūs ir vairuoja tvarkingai, pagal kelių eismo taisykles. Taip pat keleivių priima tik tiek, kiek yra vietų atsisėsti, o ne kiek telpa :)
Žodžiu, teigiamas pasikeitimas :)

Kaip padaryti čiuožyklą (gatvėse)

Gerb. troleibusų bei autobusų vairuotojai ir (ypatingai) vairuotojos, Jeigu gatvėse yra slidu ir Jūsų troleibuse ar autobuse nėra traukos kontrolės sistemos, nėra būtina spausti akseleratoriaus pedalo iki galo - nuo to Jūsų transporto priemonė tikrai nepradės važiuoti greičiau. Tik gerokai greičiau suksis transporto priemonės ratai, dils padangos ir tuo slidesnę kelio dangą padarysite. O šnekant rimtai - man tiesiog siaubą varo toks vairavimo stilius. Ketvirtadienį važiavau troleibusu iš universiteto. Troleibusas buvo beveik pilnas. Troleibusas pradėjo važiuoti. Aišku, slidu.

Kauno viešasis transportas: padėtis prastėja...

Stovėjau kartą stotelėje ir pusę valandos laukiau bent vieno iš pro mane važiuojančių troleibusų. Na, po pusės valandos atvažiavo. Tvarkaraščiai perdaryti remiantis kažkokiu mistiniu principu: reikia laukti 10 - 15 min. kol atvažiuoja troleibusas.  Kai atvažiuoja troleibusas, daugybė jo laukiančių žmonių susigrūda ir važiuoja kaip silkės statinėje. Kas čia per nesąmonės?.. Ir dar žada, jog iš Kauno troleibusų reikia atleisti 80 darbuotojų (40 vairuotojų ir 40mt administracijos darbuotojų). Krizė... Stovėjau stotelėje sekmadienį. Autobusų grafikas: 9 min ir 51-ą min :) Jėga, a?

Elektroniniai bilietai Kaune: patobulinimai ir problemos

Nuo 2009 rugpjūčio 1-os dienos Kauno mieste bus įvesti nauji viešojo transporto bilietai:3-ių dienų trukmės (kaina - 16 LTL), 7-ių dienų trukmės (kaina - 29 LTL), 3-ių mėnesių trukmės (kaina - 230 LTL (visomis dienomis), 200 LTL - be šeštadienio ir sekmadienio). Tai labai sveikintina ir gerai. Tik gaila, kad nėra dieninio (vieną dieną galiojančio) bilieto. Pavyzdžiui, Prahoje mačiau ir pusės metų trukmės bei vienerių metų trukmės mėnesinius bilietus. Gaila, tokių neįvedė :( Bet kokiu atveju - gerai.
Subscribe to viešasis transportas