Jūs esate

valiuta

Kokia yra Izraelio valiuta?

Gana keistas klausimas :)  Tiksliau, ne tiek keistas, kiek galimas klaidų šaltinis. :) Kodėl? Todėl kad rašant Izraelio valiutos pavadinimą kartais įveliamos klaidos. Kad ir šiandien radau blogai užrašytą Izraelio valiutą pavadinimą. Na, bet tiesiogiai atsakant į klausimą - Izraelio valiuta yra Naujasis šekelis (angliškas pavadinimas - New Shekel). Pagal ISO 4217 standartą, Naujojo šekelio kodas yra ILS. 2008 m.

JAV dolerio žemumos

Skaitau paskutiniu metu interneto spaudą ir stebiuosi - žemai nukritęs USD (JAV doleris). 2008 m. kovo 7-ą dieną 17 h 10 min Europos centrinis bankas (ECB) už vieną eurą nori 1,5417 JAV dolerio. Taigi... Žemas tas kursas... Na bet nieko - kaip sakoma, "Doleris ir Afrikoje doleris". Laukiam kilimo :)

Indėlių ir investicijų draudimas

Straipsnelis skirtas tiems, kurie rūpinasi, kas darosi su Jūsų pinigais indeliuose (laikomuose Lietuvos Respublikos bankuose, užsienio bankų Lietuvos skyriuose, kredito unijose), jei Jūsų bankas/finansinė įstaiga bankrutuoja. Nesigilinant į visus teisinius nuansus: 1) Draudžiami visi (su tam tikromis išimtimis) indėliai, saugomi litais, JAV doleriais, ES šalių valiutomis. 2) Nuo 2007-ų metų sausio 1-os dienos draudžiami indėliai iki 60 000 litų (arba ekivalentas užsienio valiuta). Nuo 2008-ų metų sausio 1-os d.
Subscribe to valiuta