Jūs esate

lenkija

Zloto kursas pakilo

2009 vasario 4-ą dieną rašiau apie kelionę į Lenkiją ir Lenkijos zloto kursą. Tądien zloto kursas (t.y. santykis su litu) buvo 1:0,7396. Vakar užmečiau akį į Lietuvos banko tinklalapį ir pamačiau, kad dabar zlotas vertinimas jau 0,7799 lito. Atsiverčiau Europos centrinio banko svetainės skyrių apie valiutos kursus ir užmečiau akį į Lenkijos zloto kurso grafiką.

Ar verta važiuoti į Lenkiją pirkti prekių? Verta!

Šiandien buvau apsipirkti Lenkijoje - Suvalkų turguje. Nuo mano namų Kaune iki Suvalkų yra maždaug 125 km (iš viso automobilio skaitiklis rodė 250 km - tad per pusę :) ). Kelionės įspūdžiai tokie:
  • 2009 vasario 4 dieną zlotas kainuoja 0,7396 lito. Euro ir zloto kursas šiandien mažiausias per 4,5 metų :)
  • Vieną zlotą sudaro 100 groszy (centų).
  • Įvažiavus į Suvalkus pagrindiniu keliu pamatysite McDonalds reklamą. Važiuojate iki McDonalds, pravažiuojate vieną sankryžą, antroje sukate į dešinę - Jums iš kairės bus daug namukų. Tai ir bus Suvalkų turgus.

Kaip atvykti Europoje konkrečią datą į konkrečią vietą

Susidūriau su keista, bet iš pirmo žvilgsnio nerealia ir sunkiai suprantama problema - iš Lietuvos labai sudėtinga nuvažiuoti konkrečią datą į norimą retesnį miestą. O problema pradžioje buvo paprasta. Vasario 23 - 26 dienomis turiu būti Austrijos miestelyje Hagenberg. Jis yra už 20 kilometrų nuo Linco (vok. - Linz). Jei ieškosite žemėlapyje - Austrijoje susiraskite Vieną ir nuo jos lygiagrečiai į vakarus, maždaug už 190 km bus Lincas. Tad, belieka nuvažiuoti iki jo. Pradžioje maniau, kad tai gana paprastas reikalas.
Subscribe to lenkija