Jūs esate

kauno viešasis transportas

Ir vėl apie neefektyvią reklamą

Truputėlį seniau kliedėjau apie neefektyvią reklamą viešajame transporte. Tačiau tai, ką pamačiau šiandien nustebino net dar labiau. Važiuoju šiandien ryte į darbą ir pamačiau, jog Kauno viešajame transporte labai rūpestingai reklamuojama nauja įlipimo į viešąjį transportą tvarka - pro priekines duris.

Keista reklama. Na, ir dar futbolas

Kiekvienos reklamos tikslas yra sukurti kokį nors atsaką. Suprantama, geriausia - teigiamą. Kita vertus - geriau blogas negu jokio. Kartu yra ir kitas tikslas - kad apie matytą reklamą būtų atsiliepiama kituose šaltiniuose: žodžiu, internete, spaudoje ir t.t. ir pan. Bet apie ką aš čia?.. Ai, gi apie keistą reklamą. Tai va. Kiekvieną rytą važiuoju viešuoju transportu į darbą. Kauno viešajame transporte kabo tokie ekranai, kuriuose rodo reklamas. Na, juose reklamuosi vienas iš didžiausių Lietuvos interneto portalų (koks - nesakysiu; už reklamą man niekas nemoka).

Kur dingo autobuso stotelių būdelės?

Remiantis Einšteino reliatyvumo teorija, galima įrodyti, kad juoda yra balta, balta yra juoda ir t.t. ir pan. Taip yra todėl, kad yra begalinis skaičius visatų, o kurioje nors iš šių visatų - taip ir yra, kaip Jūs sakote. Tik bėda ta, kad mes gyvename šioje visatoje, ir juoda yra juoda :] Na, bet apie ką čia aš?.. A, taip... Apie autobuso stotelių būdeles. Vakar ėjau su kursioke iki autobuso stotelės ir ji man parodė, kad Vydūno alėjoje DINGO visos buvusios autobusų stotelės būdelės (tokios mėlynos). Bet rimtai. Neliko nei vienos.

Kauno viešojo transporto bilietas: problemos

Elektroninis bilietas Kaune buvo įvestas (jei neklystu) prieš daugiau nei metus. Tik įvedus elektroninį bilietą buvo apsižiūrėta, kad jį papildyti galima tik "Lietuvos spaudos" kioskuose. Apie tai rašė spauda. Ir, kaip manote, kas pasikeitė? Pasikeitė tai, kad atsirado UAB'as, kuris siūlosi papildyti e. bilietą už 1-ą litą komisinių + papildymo suma. Na, bet viskas internetu. XXI-as amžius... // --------- Paredaguota ------------- Šiandien norėjau pasipildyti savo elektroninį bilietą 3 mėnesiams. Nuėjau į "Kauno spaudos" kioskelį. Ten, pasirodo, nepildo.

Kauno viešasis transportas: padėtis prastėja...

Stovėjau kartą stotelėje ir pusę valandos laukiau bent vieno iš pro mane važiuojančių troleibusų. Na, po pusės valandos atvažiavo. Tvarkaraščiai perdaryti remiantis kažkokiu mistiniu principu: reikia laukti 10 - 15 min. kol atvažiuoja troleibusas.  Kai atvažiuoja troleibusas, daugybė jo laukiančių žmonių susigrūda ir važiuoja kaip silkės statinėje. Kas čia per nesąmonės?.. Ir dar žada, jog iš Kauno troleibusų reikia atleisti 80 darbuotojų (40 vairuotojų ir 40mt administracijos darbuotojų). Krizė... Stovėjau stotelėje sekmadienį. Autobusų grafikas: 9 min ir 51-ą min :) Jėga, a?
Subscribe to kauno viešasis transportas