Jūs esate

europos sąjunga

Truputis informacijos apie Šengeno vizas

Jeigu užsienietis (ne ES pilietis) gauna Šengeno vizą, jis pirmiausia privalo atvykti į tą valstybę, kurios ambasadoje jis gavo vizą, tik tada gali keliauti toliau. Tai praktiškai reiškia tai, kad jeigu Jūsų giminė iš ne ES gavo Liuksemburgo ambasadoje Šengeno vizą, jis pirmiausia turi atvykti į Liuksemburgą (kaip atvyks - čia jau kitas klausimas), o tik tada gali keliauti po kitas ES šalis. Už šios taisyklės pažeidimą taikoma bausmė - deportavimas iš ES ir draudimas 5-is metus atvykti į Europos Sąjungą :)

Mano naujas domenas

Nusipirkau naują antro lygio domeną http://www.kardzys.eu/ Tad galite į interneto tinklalapį keliauti INFO arba EU domeną - kaip Jums patogiau ;) Ai, ir dar gal kas turite atliekamų pinigų? ;) Reikės už hostingą man mokėti, gal padėsite? ;) P.S. Arba iš praktinių sumetimų: vistiek reikės turėti tinklalapį, ant kurio galima savo skriptus testuoti (t.y. hakinti kitus tinklalapius). :D Ar ne? ;)

Šengeno erdvė

Gruodžio 21-ą dieną Lietuva įstos į Šengeno erdvę. Tai reiškia, kad neliks dokumentų patikrinimo prie Latvijos ir Lenkijos sienų - galėsime sieną pravažiuoti, net nepastebėdami, kur čia ta valstybės siena yra :D Prieš du metus keliavau traukiniu iš Vokietijos į Olandiją. Kai važinėjau iš vienos valstybės į kitą, taip ir nepastebėjau, kur čia ta siena yra :D Dokumentų niekas nepatikrino, muitininkų/pasieniečių net akyse nemačiau.
Subscribe to europos sąjunga