Jūs esate

draudimas

Kaip dirba (kai kurios) draudimo įmonės arba kiek verta žmogaus gyvybė?

Gerb. "<DRAUDIMO ĮMONĖS VARDAS>", 2009-ų metų vasario 25 - rugpjūčio 1-ą dieną studijuosiu pagal "Erasmus" studentų mainų programą Austrijoje. Norėčiau paklausti, kiek Jūsų draudimo kompanijoje kainuotų Gyvybės (bent 100 000 eurų) ir Sveikatos (bent 100 000 eurų) draudimas 22-ių metų studentui.
Ciniškas klausimas temoje? Manote? Paskaitykite tada toliau. Tokio pobūdžio laišką (viršuje) išsiunčiau visoms, kiek tik radau, Lietuvoje dirbančioms draudimo įmonėms.

Truputis informacijos apie Šengeno vizas

Jeigu užsienietis (ne ES pilietis) gauna Šengeno vizą, jis pirmiausia privalo atvykti į tą valstybę, kurios ambasadoje jis gavo vizą, tik tada gali keliauti toliau. Tai praktiškai reiškia tai, kad jeigu Jūsų giminė iš ne ES gavo Liuksemburgo ambasadoje Šengeno vizą, jis pirmiausia turi atvykti į Liuksemburgą (kaip atvyks - čia jau kitas klausimas), o tik tada gali keliauti po kitas ES šalis. Už šios taisyklės pažeidimą taikoma bausmė - deportavimas iš ES ir draudimas 5-is metus atvykti į Europos Sąjungą :)

Indėlių ir investicijų draudimas

Straipsnelis skirtas tiems, kurie rūpinasi, kas darosi su Jūsų pinigais indeliuose (laikomuose Lietuvos Respublikos bankuose, užsienio bankų Lietuvos skyriuose, kredito unijose), jei Jūsų bankas/finansinė įstaiga bankrutuoja. Nesigilinant į visus teisinius nuansus: 1) Draudžiami visi (su tam tikromis išimtimis) indėliai, saugomi litais, JAV doleriais, ES šalių valiutomis. 2) Nuo 2007-ų metų sausio 1-os dienos draudžiami indėliai iki 60 000 litų (arba ekivalentas užsienio valiuta). Nuo 2008-ų metų sausio 1-os d.
Subscribe to draudimas