Jūs esate

alkoholis

Svarbu - tinkamas kiekis ;)

Čierka po čierkos - ir jau tampi vierchas. Lašas po lašo - ir tampi alchašas. Bonkė po bonkės - ir guli be plionkės.

 

Ačiū Monikai už surastą gerą posakį :D

Nauji alkoholio įstatymų pakeitimai

Turbūt daug kas girdėjote, kad yra pakeisti įstatymai, susiję su alkoholio vartojimu ar pardavimu. Trumpai tariant, pakeitimai tokie:
  • Alkoholiu negalima niekur prekiauti nuo 22 valandos vakaro iki 8 valandos ryto.
  • Negalima automobilio salone vežtis atidaryto alkoholio. Gerti - taip pat.
  • Nepilnamečiams negalima nešiotis alkoholio butelių.
Kažkur skaičiau, kad kai kuriose JAV valstijose irgi yra nustatyti prekybos alkoholiu apribojimai - nuo 22 ar 24 valandos (tiksliai nepamenu) irgi draudžiama pardavinėti alkoholį parduotuvėse.

Programuotojų ypatybės

- Ar patenkina programuotoją jo darbas? - Kai programuotojas važiuoja į darbą jis su įdomumu žiūri į merginas. O vakare, grįždamas iš darbo, jis jau nekreipia į jas jokio dėmesio. Matomai, darbas jį pilnai patenkina. - Kas yra gerai besiverčiantis programuotojas? - Gerai besiverčiantis programuotojas visada uždirba daugiau, nei suspėja išleisti alui. - Kaip pradedantis programuotojas išeina iš darbo? - Viršininkas tiek kartų rodo jam į duris, kad jis pagaliau supranta - tai išėjimas. - Ką daro programuotojas, radęs pinigų kelnių kišenėje? - Programuotojai - garbingi žmonės.

Akcizas - kas tai?

Mano draugas manęs paklausė apie akcizus - kas tai per daiktas ir su kuo jis valgomas? Pamaniau, kad gali būti naudinga visiems. Taigi, ši trumpa žinutė bus apie akcizus. Kas, kur, ką ir kaip apmokęstins.

Apie tostus

Išgerkime už alkoholį - visų problemų priežastį ir sprendimo būdą :) Posakį tokį išgirdau ;)
Subscribe to alkoholis